poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Skrapowisko Łódź 2016

Witajcie Kochani, dziś przychodzę do Was z krótką relacją ze Skrapowiska, które odbyło się wczoraj w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta. Wydarzenie miało miejsce w godzinach 10-18.
 Na parterze w jednej z sal znalazło się  miejsce  dla 21 wystawców, u których można było zakupić skrapowe przydasie:) Odbyły się również bezpłatne pokazy , niestety w żadnym nie mogłam uczestniczyć, ponieważ byłam w tym czasie na warsztatach, widziałam tylko kawałek pokazu Rapakivi- ślubnej książki w bieli.

Na pierwszym piętrze odbyło się 8 warsztatów płatnych, tj. kartki z Mariuszem Gierszewskim ( w których miałam ogromną przyjemność uczestniczyć), album z Dorotą Kopeć, kolorowanie stempli z Werciakol, LO na akwarelowym tle z Karolą Witczak, zimna porcelana z Liną oraz pocket scrapbooking z Justyna Skowron i mediowa ramka z Karolina Czajkowską.

Poniżej zdjęcia z warsztatu Kartki z Mariuszem Gierszewskim. Na samym początku sala, w której się odbył warsztat, Mariusz szykujący pomoce oraz materiały, które wykorzystałyśmy w pracy. Poniżej zdjęcia zapracowanych uczestniczek:)Moja kartka oraz kartki moje i Gosi.
I na koniec wspólne zdjęcie z przesympatyczną Gosią, którą poznałam na warsztacie. Kochana cieszę się, że Cię poznałam, wiele już mi pomogłaś i pewnie jeszcze nie raz będę mogła liczyć na Twoją pomoc:) Dziękuję.
Niestety nie mam wspólnego zdjęcia wszystkich uczestniczek z pracami, ale musicie uwierzyć mi na słowo, że wszystkie kartki wyszły rewelacyjnie.
Warsztat był super poprowadzony, ja się wiele nauczyłam, tym bardziej, że dopiero jestem na początku mojej przygody ze Scrapbookingiem.Przesympatyczni ludzie, miła atmosfera, mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miała okazje uczestniczyć w podobnych warsztatach.

Po zakończonym warsztacie poszłyśmy jeszcze poszaleć zakupowo, a efekty moich zakupowych cudowności będziecie mogły zobaczyć już w kolejnym poście, chcecie??

4 komentarze:

 1. super sprawa, a już te niektóre kartki wyglądają rewelacyjnie ;)

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele ciekawych prac można było zobaczyć, zainspirować się :)

   Usuń
 2. :)Cieszę się, że Wam się podobało!!!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń