sobota, 7 maja 2016

Blogosfera "Królestwo zwierząt"

Witajcie Kochani, dziś przychodzę z postem informującym. Już kiedyś pojawiały się u mnie posty dotyczące blogosfery canpol. Teraz kiedy w drodze jest drugi maluszek wracam do Was z tymi postami. W edycji majowej do zdobycia jest 20 mat edukacyjnych "Królestwo zwierząt", które prezentują się w ten sposób.
  
 OPIS PRODUCENTA:


Najnowsza mata Canpol babies ma extra duży rozmiar i jest wielofunkcyjna. Można dowolnie modyfikować jej wielkość – składać i rozkładać oraz zmieniać jej kształt – formować w mini namiot pełen kolorowych zabawek dla ciekawskiego malucha. Aby to zrobić, wystarczy brzegi rozłożonej maty zaczepić na pałąkach. Jest też cieplutka i wygodna – wykonana z miękkiej kolorowej tkaniny o różnorodnej strukturze z ociepliną w środku. Posiada wiele elementów interaktywnych.

Na macie:
- dwie piszczałki
- elementy szeleszczące
- wibrujący pluszowy listek
- grzechotka kółko z kolorowymi koralikami
- lusterko

Na pałąkach:
- dwie pluszowe zabawki: gwiazdka i biedronka
- plastikowe grzechotki: 3 kwiatuszki na kółku i gwiazdka

 

Zabawki po odpięciu mogą służyć jako grzechotki.

Dzięki licznym funkcjom dodatkowym, mata zapewni wspaniałą zabawę
i rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej dziecka.

Mata „rośnie razem z dzieckiem” – po rozłożeniu ponad dwukrotnie zwiększa swój rozmiar zapewniając wspaniałą zabawę maluchom, które poruszają się już samodzielnie.Wymiary:
- 74 x 83 cm – po złożeniu
- 156 x 83 cm – po rozłożeniu

W blogosferze możecie zarówno zgłosić się do zorganizowania konkursu na swoim blogu, gdzie nagrodą będzie mata,  lub po prostu zgłosić się do testów, a raczej swojego malucha bo to on będzie testował. Ja zgłaszam blog zarówno do testów jak i do konkursu, mam nadzieję, że chociaż w jednym się uda. Was również zachęcam do udziału w BLOGOSFERZE.

5 komentarzy:

 1. szkoda, że mój chrześniak już za stary na takie rzeczy ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. my również się zgłosilismy. powodzenia!
  zapraszam do nas: https://zuzienkaimamak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój Antek jest już za stary :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niebawem spodziewam się kolejnego maleństwa, więc zgłosiłam się i do testów i do organizacji konkursu na blogu, Ty tez możesz zgłosić się do zorganizowania konkursu jak Twój Skarb już za duży na takie zabawki:)

   Usuń