środa, 15 lutego 2012

Rzęsy

Dziś o stylizacji rzęs metodą 1:1Cena: 
0d 150 zł

Czas zabiegu:
około 2 godzin

Trwałość : 
około 3 miesięcyNa zdjęciu efekt stylizacji mojego oka ;)


Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do rzęsy naturalnej.
Można by stwierdzić, że spędzenie dwóch godzin leżąc w salonie nie ma sensu, ale efekt jest tego wart.
Zawsze gdy rano wstaję, moje oko wygląda perfekcyjnie, wystarczy rzęsy przeczesać odpowiednim grzebykiem, który dostałam po stylizacji i oko jest rewelacyjne, nawet na basenie czy  na plaży (ale mi się w dzisiejszą zawieruchę marzy słońce, plaza, morze . . . )
Sztuczne rzęsy wypadają razem z naszymi naturalnymi w normalnym trybie ich rozwoju, więc efekt utrzymuje się nawet do trzech miesięcy, ale żeby stylizacja zadowalała nas swoim efektem przez cały czas rzęsy należy uzupełniać raz na 2-4 tygodnie. Oczywiście nie ma co panikować, jak już pierwszego dnia wypadnie nam rzęsa, raczej nie zdarza nam się zaobserwować wypadania naszych naturalnych pojedynczych rzęs, a tak jak włosy nie wypadają wszystkie na raz tylko pojedynczo.

Chciałam zwrócić jeszcze uwagę na cenę stylizacji,  gdyż ostatnio w internecie można znaleźć oferty przedłużania i zagęszczania rzęs nawet za 30 czy 50 złotych. Proponuję uważać na takie oferty, ponieważ jednak to jest ingerencja blisko naszego oka, a jeśli ktoś wykona zabieg nieprawidłowo lub nieprofesjonalnymi produktami może spowodować to uczulenie, zaczerwienienie a nawet krótkotrwałą utratę wzroku, dlatego apeluję i rozsądek! Czasami szkoda zapłacić więcej, ale jeśli chodzi o tak delikatne części ciała  jak oczy to ja osobiście nie ryzykuje. Wole iść do Pani która ma certyfikat ukończenia odpowiedniego kursy, jak również jej produkty mają gwarancję jakości, a ja mogę byś spokojna że nie dostanę uczulenia a efekt będzie się długo utrzymywał.

Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję, przy kolejnych uzupełnieniach można osiągnąć jeszcze bardziej okazały efekt:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niesamowite soczewki :)

    OdpowiedzUsuń