piątek, 23 stycznia 2015

Warsztaty Świadoma MamaWitajcie, zauważyłam, że blog staje się coraz bardziej parentingowy, mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza. Moja rzeczywistość się zmieniła, dlatego tematyka bloga tak bardzo ulega zmianie. 
Dzisiaj chciałam zaprosić Was na bezpłatne Warsztaty Świadomej Mamy. O szczegółach możecie poczytać na stronie Świadoma Mama oraz na profilu na fb.


Warsztaty odbędą się w Poznaniu w dniu 05.02
w Zielonej Górze 12.02
oraz w Łodzi 19.02 
Od rana organizowane są warsztaty dla rodziców dzieci do 3 lat, a po południu dla kobiet ciężarnych. W tym roku nowością będą warsztaty praktyczne. Mam nadzieję, że córce się spodobają.
W programie warsztatów :
- prelekcje specjalistów
- bezpłatne konsultacje ze specjalistami
- opieka dla Dzieci
- warsztaty praktyczne (pierwsza pomoc przedmedyczna, chustonoszenie, masaż Shantala, handling...)
- sesja zdjęciowa
- losowanie atrakcyjnych nagród


Sesje zdjęciowe, które są w programie również są bezpłatne, każdy otrzyma jedną fotkę. A to moje zdjęcie z poprzedniej edycji Świadomej Mamy, kiedy byłam jeszcze z brzuszkiem :))


Brałyście kiedyś udział w bezpłatnych warsztatach dla przyszłych lub obecnych rodziców? Ja pierwszy raz wybieram się na Warsztaty dla rodziców i zabieram moja księżniczkę, ciekawa jestem jak się jej spodoba:)

2 komentarze:

  1. oooo bardzo dobry pomysł ;)) takie warsztaty są bardzo ważne ;) Mam nadzieję, ze keidyś będę mogła wziąć udział w takich :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zgadzam się, ja już kilka razy brałam udział w warsztatach i bardzo mi się przydały, dowiedziałam się wielu cennych rzeczy, których rodzina i znajomi mi nie przekazali.

      Usuń