poniedziałek, 25 maja 2015

Foreo-Luna Mini Magneta

Witajcie, dziś chciałam napisać Wam o urządzeniu oczyszczającym, czyli o szczoteczce Luna do pielęgnacji skóry, szwedzkiej firmy FOREO, która oferuje piękny design i wyjątkowe funkcje. Codziennie stosowana LUNA w połączeniu z produktami do pielęgnacji skóry zapewnia promienny i zdrowy wygląd cery. Dzięki przełomowej technologii doświadczysz przyjemnego i dogłębnego oczyszczania twarzy. Ponadto Foreo oferuje urządzenia anti-aging. Oczyszczanie twarzy na najwyższym poziomie-skutecznie i łagodnie. To tyle od producenta.


Moje fireo jest bez funkcji anti-aging, ale i tak je lubię:)
Szczoteczka ma dwie opcje prędkości oczyszczania, oraz wypustki z obu stron o różnej grubości.
Dzięki stosowaniu szczoteczki możemy oczyścić twarz dogłębniej niż w tradycyjny sposób, dzięki czemu skóra jest jeszcze piękniejsza. Poprzez masaż polepsza się mikro krążenie, a to z kolei sprawia, że koloryt skóry jest bardziej wyrównany, skóra jest bardziej promienna i staje się bardziej elastyczna. Same plusy :)A jeśli tych plusów jeszcze za mało, to kolejnym bardzo istotnym jest fakt, że pielęgnacja nakładana po oczyszczaniu lepiej się wchłania, przez co staje się bardziej wydajna:)Zanim zaczęłam używać Lunę, wcale nie była mi ona niezbędna. Teraz nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego urządzenia. Nigdy nie poświęcałam aż tyle czasu na umycie buzi, zawsze to było rach ciach i gotowe, teraz rano  i wieczorem moja pielęgnacja wydłużyła się o minutę, niby nie wiele, ale ta minuta pozwala mi nie tylko lepiej zadbać o twarz, ale również zrelaksować się i złapać oddech podczas codziennej gonitwy za rzeczywistością .
Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji do oczyszczania twarzy, co bardzo mnie to cieszy, bo każdy będzie mógł znaleźć odpowiednie urządzenie dla siebie. A Wy jak oczyszczacie twarz, macie już swoją Lunę?


6 komentarzy:

 1. Mam na nią ochotę, jak na razie jeszcze się waham, ze względu na cenę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Oj tak, a z czasem można się od niego uzależnić :P

   Usuń
 3. Ciekawa jestem jakby sprawdziła się u mnie.

  OdpowiedzUsuń