wtorek, 16 lutego 2016

#LegoDUPLOTestMeToo

Witajcie, jakiś czas temu Amelka dostała się do testów klocków Lego Duplo ze strony Test Me Too. Klocki przyszły w ekspresowym tempie, zapakowane w kartonowe pudełko z instrukcją do testów.


Zestaw klocków to Moja Pierwsza Ciężarówka składająca się z 29 elementów: 2 ludzików, kota, 8 par klocków z namalowanymi produktami spożywczymi, skrzynki na owoce/warzywa, elementów ciężarówki oraz straganu.Jak Amelka wróciła z przedszkola zobaczyła nowe pudełko zabawek w swoim pokoju.

Tak wyglądała jej radość, jak zobaczyła, że to nowe klocki.
  

Ku mojemu zdziwieniu Amelka spędziła na zabawie tym zestawem( nie dobierając klocków z zestawów, które już posiada) bardzo dużo czasu, bo praktycznie od godziny 16, jak wróciła z przedszkola, do prawie 20 kiedy kładła się spać. Wraz z mężem pomogliśmy Amelce zbudować przedstawione na opakowaniu pojazd i stragan, mała podczas składania nazywała produkty spożywcze i łączyła je w pary. Później Amelia bawiła się już sama, kilkukrotnie rozbierała i składała ciężarówkę od nowa.
  

  
 
 


Bardzo fajny, kreatywny zestaw, dziecko może się wiele przy jego pomocy nauczyć. Bardzo się ciesze i dziękuję Test Me Too za możliwość przetestowania przez Amelkę klocków, co sprawiło jej wiele radości. Praktycznie codziennie Amelka bawi się tym zestawem, teraz już łączy go z innymi i wymyśla nowe kombinacje i historyjki.

Jeśli Wy również chcecie testować produkty za pośrednictwem serwisu testmetoo, to zapraszam Was na stronkę gdzie możecie się zalogować i wypełniać ankiety, dzięki którym macie szanse na testy.

2 komentarze:

  1. Chyba nie ma dziecka, ktore nie kochalo by klockow lego. Sa the best! Pozdrawiamy cieplutko.

    OdpowiedzUsuń