środa, 9 marca 2016

Colour Repair Micro Cell

Witajcie, dziś przychodzę do Was z kolorową odżywką do paznokci od Micro Cell w kolorze Sandy Beach.

 Zdjęcie powyżej i poniżej przedstawia jedną warstwę odżywki, na kolejnych zdjęciach widoczne są dwie warstwy.


Opis producenta:
 Unikalne źródło pięknych paznokci stworzone przez grupę ekspertów Micro Cell. Po raz pierwszy łączy w sobie cechy lakieru do paznokci i produktu wzmacniającego, kryjąc w sobie fundamentalne cechy w jednej perfekcyjnej pielęgnacji paznokci. Szybkoschnący lakier opracowany w taki sposób by wzmacniał paznokcie i wspierał ich odnowę. 

Moja opinia:
 Moje paznokcie mają to do siebie, że są słabe, kruche, szybko się łamią i wyszczerbiają, co zresztą widać na zdjęciach z jedną warstwą lakieru. Przy aplikacji drugiej warstwy jakby paznokieć jest nadbudowany i nie widać żadnych ubytków. Oczywiście nie jest zregenerowany po jednym dniu czy użyciu, ale efekt natychmiastowy po nałożeniu preparatu jest wystarczający. Przepięknie nabłyszcza paznokcie, a dodatkowo paznokcie nie są tak kruche jak zawsze, nawet powiedziałabym, że są elastyczne. Ja raczej stosuję tą odżywkę, jako kurację natychmiastową, czyli jak coś się dzieje to aplikuję przez jakiś czas i przestaje. Pewnie efekty lepsze i bardziej długotrwałe byłyby przy regularnym stosowaniu, ale mnie wystarczają efekty, natychmiastowe, te po powiedzmy dwóch tygodniach stosowania. 
Świetnym rozwiązaniem jest to, że odżywka ma w sobie kolo lakieru, i już po pierwszej warstwie jest całkowicie kryjąca.4 komentarze: