wtorek, 31 lipca 2012

Shiny Box już w sprzedaży

Wiele z Was pewnie czekało na chwilę, w której będzie można było zamówić ShinyBox bez zapraszania koleżanek czy robienia zakupów w jakichś sklepach. Teraz jest już do możliwe- Shiny Box można kupić!
Na razie nie znalazłam opcji kupienia pojedynczego pudełka, należy złożyć zamówienie na 3 pudełka- wtedy otrzymamy 5% upust, 6 pudełek- wtedy mamy 10% upustu, a przy rocznej prenumeracie mamy jedno pudełko gratis. Oczywiście nadal możemy zbierać ShinyStars i wymienić je na darmowe pudełko. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałyście to zapraszam serdecznie, możecie to zrobić klikając TUTAJ. Ja jeszcze nie podjęłam decyzji czy zamówić sobie pudełka czy nie, na razie rozmyślam, a jak jest z Wami? Zamawiacie ShinyBox? A może macie już dosyć pudełek w Polskiej wersji?? 
Pozdrawiam Was serdecznie

4 komentarze:

 1. Czerwcowe w ogóle mnie nie przekonało, lipcowe było już lepsze, ale na pewno się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Shinybox jest kiepski :( Skreśliłam ich na samym początku przez ten cały SPAM z shinystarsami... Sorry, ale już na same słowa "Shiny" i "box" biorą mnie nerwy. Nigdy nie brałam w takim czymś udziału i nie będę brała, ponieważ to wyłudzanie rejestracji na znajomych i takie nachalne. Oczywiście nie chcę obrażać dziewczyn, które brały w tym udział - gratuluję im zdobycia darmowych pudełeczek - jednakże taka zabawa nie dla mnie :)
  Ciekawa jestem kto w ciemno zamówi 3 miesięczna subskrypcję, a co dopiero roczną :P Wpakować ponad 5 stów w ciemno <3
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Troochę dużo.. Już myślę, żeby się skusić w końcu na GlossyBox ale też jeszcze nie zdecydowałam się.

  OdpowiedzUsuń