poniedziałek, 2 lipca 2012

Zadanie na czerwiec wykonane:)

Pamiętacie jak miesiąc temu pisałam Wam, że w czerwcu będę robiła tylko najpotrzebniejsze zakupy, to co się właśnie kończy i jest niezbędne. Muszę przyznać, że się udało  w czerwcu zakupiłam tylko płatki kosmetyczne oraz patyczki do uszu :) Bardzo się cieszę, że  nie dałam się skusić na żadne promocje, wyprzedaże i inne chwyty marketingowe. Ale mimo tego, że nie robiłam żadnych zakupów przybyły mi produkty z wymianki :)) Cieszę się bardzo, że tak mi się udało przebrnąć przez ten miesiąc, jeszcze wiele wiele kosmetyków gości w moim domu więc może postanowienie przeciągnę również na lipiec:)
Pozdrawiam Was serdecznie :)

6 komentarzy:

 1. gratuluję wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra jesteś! Ja nigdy nie dam rady ;/
  Średnio na kosmetyki wydaje 150-500zł miesięcznie ;/ przerażające ale prawdziwe ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. było ciężko, ale satysfakcja jest ogromna:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ehh ja nie robiłam żadnych kosmetycznych zakupów od 2 miesięcy, bo tak się złożyło, że co chwilę rozkraczał mi się samochód i musiałam pakować kasę w części.. Gratuluję wytrwałości w postanowieniu :)


  Zapraszam do czytania i komentowania moich recenzji kosmetycznych i porad dotyczących urody i zdrowia na http://ambasadorka-testerka.bloog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wytrwałości w swoich postanowieniach:) Ja odkąd wygrywam co chwilę jakieś kosmetyki, nie robię postanowień z nimi związanych bo i tak kupuję ich mało i rzadko. Gorzej, jak wygrane się skończą:))

  Przy okazji zapraszam serdecznie na konkurs na moim blogu, który organizuję z Golden Rose, do wygrania są 3 zestawy kolorowych lakierów do paznokci:) Konkurs kończy się już 11 lipca:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba Cię znalazłam :) Obserwuję i czekam na kolejne posty! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń