czwartek, 25 października 2012

Drugi etap współprac z Bingo Spa uważam za otwarty.

Po pierwszym etapie współpracy z firmą Bingo Spa byłam bardzo zadowolona, zakochałam się w firmie, zamówiłam mnóstwo ich produktów, więc postanowiłam zgłosić się również do drugiego etapu, żeby poznać jeszcze więcej ich cudeniek. Dostałam się:) Zasady współpracy zmieniły się, firma przedstawiła blogerkom pięć kosmetyków, z których mogłyśmy wybrać dwa, które chcemy przetestować, a trzeci kosmetyk firma wybierała sama. Kosmetyki do wyboru  to:
1. Serum czekoladowo-papajowe do pielęgnacji ciała
2. Serum czekoladowo-miętowe do pielęgnacji ciała
3. Maska do twarzy ze 100% olejem sojowym
4. Maska do twarzy ze 100% olejem winogronowym
5. Mandarynkowa kąpiel do skórek i paznokci z proteinami jedwabiu.

A oto co otrzymałam:


Wybór niestety nie był zbyt ogromny, ale wybrałam sobie mandarynkowa kąpiel do skorek i paznokci oraz serum czekoladowo papajowe do ciała, a jako trzeci produkt otrzymałam balsam kokosowy do dłoni.

Po zmianie zasad z pierwszej edycji współpracy z blogerkami wiele dziewczyn zrezygnowało z dalszej współpracy. Z jednej strony nie dziwię się, sama się obawiam, że w internecie zaroi się od takich samych recenzji na blogach, ale z drugiej strony bardzo lubię czytać różne opinie tego samego produktu, ponieważ jeden kosmetyk na każdą z nas działa inaczej, jednym odpowiada, drugim zupełnie nie. W każdym razie mam nadzieję, że nie będzie tak źle i taki rodzaj współpracy nie wyjdzie nikomu bokiem.
A Wy nawiązałyście współprace z Bingo Spa w drugiej edycji??

4 komentarze:

  1. tak:) ale nie dostałam maila z wyborem kosmetyków

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie również udało się załapać do testów z BingoSpa :) Paczka niby już dotarła, ale niestety na mój domowy adres, a w tej chwili przebywam na stancji, więc dorwę się do moich "testowych" kosmetyków dopiero we wtorek :(

    OdpowiedzUsuń
  3. Miłego testowania ;) Ten balsam do dłoni ślicznie pachnie ;)

    OdpowiedzUsuń